Natūralios NPK trąšos visiems vaismedžiams iš organinių medžiagų, mineralinių medžiagų ir mikorizinių grybų.

Idealiai tinka pilnam lapų, vaisių ir šaknų vystymuisi.  Jame esantys mikorizės šaknų grybai sudaro simbiozę su smulkiomis vaismedžių šaknimis ir šiuo būdų skatina geresnį maistinių medžiagų pasisavinimą.  Subalansuotas organinių maistinių medžiagų santykis su mineralais – magniu ir kalciu užtikrina tolygų augimą, gerą vaisių derlių ir sveikus vaisius.  Maistinės medžiagos išskiriamos nuolat, per visą augimo laikotarpį ir tolygiai prieinamos augalams.  Dėl to trąšos puikiai dera su augalais ir užtikrina sveiką dirvos gyvybę.

Vaismedžio natūralus augimo poreikis, derlius, reguliarus genėjimas, rudeninių lapų ir mulčio pašalinimas, iš dirvožemio išima maistines medžiagas.  Schacht organinės trąšos vaismedžiams efektyviai ir natūraliai kompensuoja šiuos praradimus.

Suderinamumas su aplinka: Nuolatinis ir nuo temperatūros priklausomas natūraliai surištų maistinių medžiagų išskyrimas neleidžia maistinėms medžiagoms išplauti į požeminį vandenį.  Nepalieka balastinių druskų, kurios gali pakeisti dirvožemį.

Pagamintos naudojant: augalines medžiagas iš maisto, prabangaus maisto ir gyvulių pašarų gamybos (kukurūzų ir kviečių pagrindu), salyklo mikrobus, šalutinius gyvūninius produktus 3 kat. (plaukų miltai, kaulų miltai), magnio kalkių karbonatas, vinaso kalis ir mikorizė.
6% bendro azoto (N), iš kurių 6% yra organiškai surišti, 3% bendrojo fosfato (P,O,), 6% bendro kalio oksido (K,O)
Antriniai komponentai: 3% sieros (S), 61% organinių medžiagų.

Laikymas: Laikyti originalioje pakuotėje vėsioje, bet neužšąlančioje ir sausoje vietoje.  Laikyti vaikams ir naminiams gyvūnėliams nepasiekiamoje vietoje.  Gerai uždarykite atidarytas pakuotes.  Saugoti nuo saulės poveikio.

Naudojimas: 1-2 kartus per metus augimo sezono metu. Dozavimas 100 g/m² per metus.  Dozavimo taurelė (pridedama) nubraukta: apie 15 g.  Paprastai tręšiama medžių vainiko pakraščiu, sodinant naujus augalus ir (arba) papildomai tręšiant pavasarį ir vasarą bei lengvai įterpiant trąšas į dirvą.  Antrasis tręšimas turi būti baigtas iki birželio vidurio, kad vaismedžiai kitiems metams sukrautu pakankamai sveikų žiedpumpurių .  Pirmenybė teikiama oficialių patarimų rekomendacijoms. Sudėtyje yra apie 2% kalcio, kas padeda išvengti dėmių ant obuolių.

Produktas gali būti naudojamas ekologinėje žemdirbystėje pagal Reglamentą (EB) Nr. 834/2007.

Netinka vartoti, kaip maistą.

Gamintojas: F. Schacht GmbH & Co. KG, Vokietija.


Bio-organinės-mineralinės NPK trąšos 6-3-6+ 1 MgO (magnezija), skirtos vaismedžių tręšimui.
Su mikorize.
Sudėtyje yra apie 2% kalcio, kas padeda išvengti dėmių ant obuolių.
Kiekis: 2kg.
Pagaminta Vokietijoje.


Su mikorize.
Sudėtyje yra apie 2% kalcio, kas padeda išvengti dėmių ant obuolių.
Kiekis: 2kg.
Pagaminta Vokietijoje.
Maidina
LP-58542785
2 Prekės

Duomenų lapas

Būklė
new
SKU
58542785

15 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: