Lauko šviestuvai

Aplankykite kategoriją 'Lauko šviestuvai' ir atraskite platų pasirinkimą aukštos kokybės šviestuvų, skirtų puikiai apšviesti jūsų sodo erdves. Ši kategorija siūlo skirtingų tipų lauko šviestuvus, atitinkančius įvairius apšvietimo poreikius. Mūsų lauko šviestuvai yra ne tik funkcionalūs ir efektyvūs, bet ir pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu aplinkos sąlygoms. Pasirinkdami mūsų šviestuvus, sukurkite malonią aplinką savo sode.

Aktyvūs filtrai

Prieinamumas: 1 Sandelyje

Tiesiog išpakuokite, įjunkite ir apšvieskite savo sodą: "Plantini" Plug & Shine pagrindinis komplektas, sudarytas iš trijų šviestuvų, penkių metrų jungiamojo kabelio ir transformatoriaus, tai idealus variantas, jeigu norite iš karto prijungti lauko apšvietimą. Su smeigėmis puikiai apšviesite mažus krūmus ir gėles, galima išdėstyti pavieniui, yra visiškai atsparios oro sąlygoms. Jei reikia, galite išplėsti sistemą naudodami papildomus "Plug & Shine" komponentus.

 

Plug & Shine maitinimo šaltinis 150W

Kaina 114,00 €
Prieinamumas: 2 Sandelyje

Transformatorius 150 vatų idealiai tinka lauko apšvietimo įrengimui aplink namus, lauko kiemą ar sodą. Sujunkite įvairius "Plug & Shine" šviestuvus ir jungtis bet kokiu būdu, neviršijant maksimalios sistemos ilgio - 50 metrų.

Plug & Shine kabelis 15m, 7 jungtys

Kaina 110,00 €
Prieinamumas: 1 Sandelyje

Plug & Shine jungiamasis kabelis sujungia atstumus iki 15 metrų ir leidžia prijungti 7 papildomus šviestuvus arba papildomus aksesuarus. Nepanaudoti jungčių prievadai, gali būti užsandarinti su dangteliais, taip užtikrinant IP68 panardinimo apsaugą. Kartu su šviestuvais ir valdikliais iš "Plug & Shine" serijos, Jūs galite įrengti apšvietimą savo lauko erdvėms pagal poreikius: namo sienų ar terasos apšvietimui, ar sodo takelių ir augalų.

Plug & Shine maitinimo šaltinis 75W

Kaina 90,00 €
Prieinamumas: 4 Sandelyje

Transformatorius 75 vatų idealiai tinka lauko apšvietimo įrengimui aplink namus, lauko kiemą ar sodą. Sujunkite įvairius "Plug & Shine" šviestuvus ir jungtis bet kokiu būdu, neviršijant maksimalios sistemos ilgio - 50 metrų.

 

Plug & Shine kabelis 10m (5 jungtys)

Kaina 88,00 €
Prieinamumas: 4 Sandelyje

Plug & Shine jungiamasis kabelis sujungia atstumus iki 10 metrų ir leidžia prijungti 5 papildomus šviestuvus arba papildomus aksesuarus. Nepanaudoti jungčių prievadai, gali būti užsandarinti su dangteliais, taip užtikrinant IP68 panardinimo apsaugą. Kartu su šviestuvais ir valdikliais iš "Plug & Shine" serijos, Jūs galite įrengti apšvietimą savo lauko erdvėms pagal poreikius: namo sienų ar terasos apšvietimui, ar sodo takelių ir augalų.

 

Plug & Shine šviestuvas su smeige 6 W (3000K)

Kaina 75,00 €
Prieinamumas: 2 Sandelyje

Šviestuvas su smeige tvirtinimui prie žemės. Šviestuvo pagalba jaukia šiltai balta šviesa apšviesite nedidelius objektus, krūmelius ar augalus ir pagyvinsite kiemo (sodo) vaizdą. Šviestuvas yra visiškai atsparus visoms oro sąlygoms. Su transformatoriais, jungtimis ir papildomaisiais šviestuvais iš "Plug & Shine" serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.

 

Plug & Shine kabelis 10m (2 jungtys)

Kaina 74,00 €
Prieinamumas: 3 Sandelyje

Plug & Shine jungiamasis kabelis sujungia atstumus iki 10 metrų ir leidžia prijungti 2 papildomus šviestuvus arba papildomus aksesuarus. Nepanaudoti jungčių prievadai, gali būti užsandarinti su dangteliais, taip užtikrinant IP68 panardinimo apsaugą. Kartu su šviestuvais ir valdikliais iš "Plug & Shine" serijos, Jūs galite įrengti apšvietimą savo lauko erdvėms pagal poreikius: namo sienų ar terasos apšvietimui, ar sodo takelių ir augalų.

 

Lauko rozetė „Rio“ su dviem išėjimais

Kaina 70,00 €
Prieinamumas: 2 Sandelyje

„Rio“ lauko rozetės stulpas tarnauja, kaip lauko energijos paskirstytojas. Dėl IP44 apsaugos nuo purslų ir smūgių, lauko rozetė idealiai tinka naudoti kaip sodo apšvietimo maitinimo šaltinis.