Pateikus užsakymą ir jį apmokėjus, prekes galite atsiimti dviem būdais:

1. Pasirinkti prekių pristatymą per kurjerį, kuris užsakymą atveš Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje darbo dienomis iki 17 val. Bendradarbiaujame su LP EXPRESS ir VENIPAK, siuntų tarnybomis.

2. Pasirinkti prekių pristatymą į LP EXPRESS ir VENIPAK paštomatus.

Jeigu Jūsų prekių krepšelio suma (mažmeninėmis kainomis) sudaro 300 Eur ir daugiau pristatymas yra nemokamas.

Jei užsakomi didesni kiekiai ar didelės apimties prekės, mes jų pristatymui užsakome specialų transportą.

Gavę Jūsų užsakymą, mes lauksime apmokėjimo. Kai pinigai jau pervesti į mūsų sąskaitą, užsakytas prekes pristatysime per 2-3 darbo dienas.

Jeigu norite užsisakyti prekę, kurios šiuo metu sandėlyje neturime, numatomas pristatymo terminas yra 30 dienų po užsakymo priėmimo. Kliento pageidavimu, galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.

Klientui pageidaujant, mes galime vienu metu pristatyti tik dalį užsakytų prekių. Papildomos pristatymo išlaidos priskaičiuojamos tik tada, jei būtent taip buvo susitarta iš anksto.

Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. Šiuo atveju mes, žinoma, atlyginame visus nuostolius.

Svarbu! Apie pažeidimus, atsiradusius pervežimo metu, būtina informuoti tiekėją, pristačiusį prekes, ir iškart pateikti jam reklamaciją. Po to Jūs apie pastebėtus trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, turite informuoti ir UAB „Išmani sistema“.

Jei norėtumėte prekę grąžinti, prašome mus iš anksto apie tai informuoti elektroniniu paštu arba telefonu.