Trąšų dozatoriai, oro dozatoriai

Aplankykite kategoriją 'Trąšų dozatoriai, oro dozatoriai' ir atraskite aukštos kokybės įrangą, skirtą tikslingai ir efektyviai leisti trąšas jūsų augalams. Ši kategorija siūlo įvairius trąšų dozatorius ir oro dozatorius, kurie užtikrins tikslų ir reguliuojamą trąšų paskirstymą. Mūsų produktai yra patikimi ir lengvai naudojami, suteikiantys jums kontrolę ir  laistymo sistemos efektyvumą jūsų sode, darže ar ūkyje. 

Aktyvūs filtrai

DOSATRON D3 trąšų dozatorius

Kaina 995,00 €
Prieinamumas: 1 Sandelyje
Dosatron D3 - tai modernus dosatronas, skirtas naudoti pramonėje. Patikimas variklis kartu su padidinto cheminio atsparumo korpusu žymiai prailgina tarnavimo laiką. Dosatron D3 turi mažiau dalių ir jo priežiūra tapo daug lengvesnė. Nauja ergonomiška dozavimo sistema supaprastina dozės koregavimą.

Oro dozatorius A 7

Kaina 50,00 €
Prieinamumas: 10 Sandelyje
Oro dozatorius AIR Mazzei naudojamas tam, kad į šaknų sistemą per užkastus kapiliarinius vamzdžius būtų paduotas deguonis. Tai pagerina mikrofloros funkcionavimą ir mineralų įsisavinimą. Ypač aktualu, kai yra sunkus dirvožemis.
Pralaidumas nuo 7,07 iki 14,64 litrų per min.

Purkštuvas su trąšų dozatoriumi

Kaina 17,00 €
Prieinamumas: 12 Sandelyje

Purkštuvas su trąšų dozatoriumi tiks lengvai ir greitai patręšti gėles, daržoves, nedidelius medelius ar veją. Taip pat panaikinti samanas tarp kiemo trinkelių. Purkštuvas jungiasi prie visų diametrų laistymo žarnų. Trašų indelis yra permatomas, su matavimo skale mililitrais arba uncijomis, tai itin patogus būdas sekti, kiek įpilate ir išnaudojate trąšų. Viršuje yra rankenėlė, kuri leidžia dozuoti trąšas (4 dozavimo lygiai), taip pat galima visiškai užsukti trąšų dozavimą.

Prieinamumas: 1291 Sandelyje

Trąšų indelis puikiai tinka laistymo rinkiniams, norint  nedemontuojant ar kitaip neardant sistemos patręšti savo gėles, daržoves ar kitus auginamus augalus. Indelis yra permatomas su matavimo skale mililitrais arba uncijomis, tai itin patogus būdas sekti kiek įpilate ir išnaudojate trąšų. Viršuje yra rankenėlė, kuri leidžia dozuoti trąšas (4 dozavimo lygiai), taip pat galima visiškai užsukti trąšų dozavimą.

! Trąšų dozavimo indelis turi būti statomas prieš filtrą