Aktyvūs filtrai

Drenažinis kastuvas, 15x69x166 cm TRUPER

Kaina 22,00 €
Prieinamumas: 17 Sandelyje

Tai specialus, siauras kastuvas skirtas lengvai ir greitai iškasti tranšėjas. Šio kastuvo išskirtinė savybė - itin ilgas medinis kotas. Kastuvo plotis siauriausioje vietoje 15 cm, kastuvo metalinės dalies ilgis 69 cm. Bendras ilgis 166 cm. Metalinės dalies viršuje kastuvas platėja.

Sodo įrankių diržas MAIDINA

Kaina 12,00 €
Prieinamumas: 243 Sandelyje

Turite sodą ar daržą ir mėgstate jame darbuotis? O gal išėjus tvarkytis į sodą vis nerandate ar pamirštate reikiamus įrankius? Šis sodo juosmens diržas Jums puikiai tiks ir pravers. Dirže yra nemažai įvairių kišenėlių į kurias galėsite susidėti visus reikiamus įrankius ir turėti šalia savęs.

Aliuminis pjovimo žiedas

Kaina 5,00 €
Prieinamumas: 4 Sandelyje

Šio ant piršto uždėto specialaus žiedo pagalba lengvai ir greitai nupjausite medelių bei krūmelių tvirtinimo detales (vielutę, juostelę, virvelę ir pan.)

Svogūnėlių sodinimo įrankis

Kaina 5,00 €
Prieinamumas: 15 Sandelyje
Lengvai ir greitai prietaiso pagalba pasodinsite svogūnėlius į dirvą. Nebereikės svarstyti pasirinkote tinkamą sodinimo gylį ar ne. Taip pat prietaisas tinka transportuoti augalus su visomis žemėmis ir šaknų sistema, kas padeda lengviau prigytį augalui naujoje vietoje.

Įrankis pikavimui

Kaina 2,30 €
Prieinamumas: 30 Sandelyje

Patogus ir ergonomiškas sodo įrankis pikavimui, norint pasodinti į purų ar kietą gruntą Puikiai tinka sodinant augalus,sėklas, o ypač sodinukus.