Sodo įrankiai

Apsilankykite kategorijoje 'Sodo įrankiai' ir atraskite platų asortimentą aukštos kokybės įrankių, skirtų jūsų sodo priežiūrai ir tvarkymui. Ši kategorija siūlo įvairius sodo įrankius. Mūsų įrankiai yra patikimi, patogūs naudoti ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių jų ilgaamžiškumą. Pasirinkdami iš mūsų pasiūlymų, galėsite tvarkyti savo sodą su efektyvia įranga, patenkindami skirtingus sodo darbų poreikius.

Aktyvūs filtrai

Augalų tvirtinimo įrankis BJA TB-F

Kaina 65,30 €
Prieinamumas: 3 Sandelyje

Patogus ir efektyvus augalų tvirtinimo įrankis prie vielų ar kuoliukų. Lengva naudoti, pašalina juostos likučius po susegimo. Tinka vynuogėms, pomidorams, agurkams, moliūgams, pipirams ir kitiems augalams.

Juosta, Bio juosta ir segtukai(kabės) augalų tvirtinimo įrankiui parduodami atskirai.

Purškiamas tepalas VOLPI ORIGINALE

Kaina 26,00 €
Prieinamumas: 1 Sandelyje

Ličio purškiamas tepalas E.P+PTFE. Specialiai sukurtas sutepti judančias elektrinių įrankių dalis (rutulinius varžtus, krumpliaračius, kaiščius, varžtus, pjovimo peilius ir kt.)

Sodo įrankių stovas (54 x 60 x 30 cm)

Kaina 24,00 €
Prieinamumas: 13 Sandelyje

Šis sodo stovas idealiai tiks sodo namelyje ar garaže vienu metu tvarkingai susidėti daugybę sodo įrankių: kastuvus, šakes, grėblius, šluotas ir kt. Įrankių stovas yra greitai ir lengvai surenkamas, todėl galėsite, jei bus poreikis, jį lengvai perkelti į kitą vietą. Norint dar didesnio stabilumo, stovą galima pritvirtinti prie sienos.

Sodo įrankių diržas MAIDINA

Kaina 12,00 €
Prieinamumas: 169 Sandelyje

Turite sodą ar daržą ir mėgstate jame darbuotis? O gal išėjus tvarkytis į sodą vis nerandate ar pamirštate reikiamus įrankius? Šis sodo juosmens diržas Jums puikiai tiks ir pravers. Dirže yra nemažai įvairių kišenėlių į kurias galėsite susidėti visus reikiamus įrankius ir turėti šalia savęs.

Svogūnėlių sodinimo įrankis

Kaina 5,00 €
Prieinamumas: 30 Sandelyje
Lengvai ir greitai prietaiso pagalba pasodinsite svogūnėlius į dirvą. Nebereikės svarstyti pasirinkote tinkamą sodinimo gylį ar ne. Taip pat prietaisas tinka transportuoti augalus su visomis žemėmis ir šaknų sistema, kas padeda lengviau prigytį augalui naujoje vietoje.

Įrankis pikavimui

Kaina 2,30 €
Prieinamumas: 20 Sandelyje

Patogus ir ergonomiškas sodo įrankis pikavimui, norint pasodinti į purų ar kietą gruntą Puikiai tinka sodinant augalus,sėklas, o ypač sodinukus.