Aktyvūs filtrai

Prieinamumas: 10 Sandelyje

Patogus ir išsiskiriantis kokybe italų gamintojo Volpi slėginis purkštuvas ypač palengvins ir pagreitins Jūsų sodo darbus. Su šiuo purkštuvu galėsite nesunkiai ir greitai patręšti sodo augalus ar lengvai išnaikinti piktžoles. Norint pradėti purkšti reikia purkštuvo svirtele pumpuoti skystį - kilnoti svirtelę aukštyn bei žemyn.

Reguliuojamos, paminkštintos purkštuvo petnešos neleis greitai pavargti Jūsų nugarai. Žinoma, purkštuvą galima nešti tiesiog už jo viršuje esančios patogios rankenos.

Prieinamumas: 10 Sandelyje

Patogus ir išsiskiriantis savo kokybe italų gamintojo Volpi slėginis purkštuvas 16 L ypač palengvins Jūsų sodo darbus ir bus nepamainomas pagalbininkas. Su šiuo purkštuvu galėsite nesunkiai, paprastai ir greitai patręšti įvairius sodo augalus ar lengvai išnaikinti piktžoles. Norint pradėti purkšti reikia purkštuvo svirtele pumpuoti skystį - kilnoti aukštyn bei žemyn. 

Reguliuojamos, paminkštintos purkštuvo petnešos neleis greitai pavargti Jūsų nugarai. Žinoma, purkštuvą galima nešti tiesiog už jo viršuje esančios patogios rankenos.

Prieinamumas: 14 Sandelyje

Tai ryškus, kompaktiškas, meksikiečių gamintojo Truper slėginis purkštuvas. Su šiuo purkštuvu apipurkšti Jūsų augalus terasoje ar sode bus dar paprasčiau. Galima naudoti tiek tręšimui, tiek drėkinimui, tiek kovojant su kenkėjais. Prieš pradėdami dirbti užpumpuokite purkštuvą kilnodami ir nuleisdami rankeną. Kai susidaro tinkamas slėgis, galima bus pradėti darbus. Purkštuvą galima nešioti tiek rankoje, tiek ant peties. Purškimo rankenėlė patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją.

Prieinamumas: 36 Sandelyje

Slėginis purkštuvas bus puikus pagalbininkas sodo darbuose! Šis slėginis purkštuvas yra tinkamas tiek tręšimui, tiek kenkėjų kontrolei, tiek drėkinimui. Pasirūpinkite savo krūmeliais, gėlynais ar medeliais. Prieš pradėdami purkšti užpumpuokite purkštuvą kilnodami ir nuleisdami rankeną. Kai susidaro tinkamas slėgis, galima pradėti darbą. Purkštuvą galima nešioti tiek rankoje, tiek ant peties. Purškimo rankenėlė patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją.

Prieinamumas: 37 Sandelyje

Palengvinkite savo sodo darbus įsigydami slėginį sodo purkštuvą. Naudokite purkštuvą savo krūmams, gėlėms ar nedideliems medžiams: drėkinimui, tręšimui ar apsaugai nuo kenkėjų. Prieš pradėdami purkšti užpumpuokite purkštuvą kilnodami ir nuleisdami rankeną. Kai susidaro tinkamas slėgis, galima pradėti dirbti. Šį slėginį purkštuvą galima nešioti tiek rankoje, tiek ant peties. Purškimo rankenėlė patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją. Turime tokius pačius purkštuvus ir mažesnės talpos.

Prieinamumas: 5 Sandelyje

Visiška naujiena mūsų rinkoje, italų gamintojo Volpi naujas produktas - miltelių pavidalo chemijos purkštuvai. Pripildykite chemijai skirtą purkštuvo talpą. Norint pradėti purkšti užpumpuokite purkštuvą šoninę svirtelę kilnodami ir nuleisdami - dabar galima pradėti darbą. 

Reguliuojamos, paminkštintos purkštuvo petnešos neleis greitai pavargti Jūsų nugarai. Naudojimo metu patartina dėvėti apsauginę veido kaukę ir akinius. Baigę naudoti šį įrankį, nusiplaukite švariai rankas ir veidą. Nepamirškite po naudojimo išplauti ir pačio purkštuvo. Purškimui pasirinkite nevėjuotą ir sausą dieną.

Prieinamumas: 25 Sandelyje

Visiška naujiena mūsų rinkoje, italų gamintojo Volpi naujas produktas - miltelių pavidalo chemijos purkštuvai. Pripildykite chemijai skirtą purkštuvo talpą. Po to tiesiog purkštuvo rankenėles suspauskite ir atleiskite, visą tai kartokite viso purškimo metu. Viso šio veiksmo metu per purkštuvą ant augalų dūmų pavidalu sklis chemija. Naudojimo metu patartina dėvėti apsauginę veido kaukę. Baigę naudoti šį įrankį, nusiplaukite švariai rankas ir veidą. Nepamirškite po naudojimo išplauti ir pačio purkštuvo.

Slėginis rankinis purkštuvas FLORA 10L

Kaina 49,00 €
Prieinamumas: 4 Sandelyje

Šis italų gamintojo slėginis purkštuvas tinkamas prižiūrėti sodą, daržą ar kiemą, kuriame yra gausu įvairių augalų. Su šiuo purkštuvu galėsite nesunkiai ir greitai patręšti augalus ar lengvai išnaikinti piktžoles. Po naudojimo purkštuvą rekomenduojame švariai išplauti ir išskalauti.

Purkštuvą galima nešioti tiek rankoje, tiek ant peties naudojant ergonomišką pečių paminkštinimą. Purškimo rankenėlė patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją. Pagal poreikį galite pasirinkti skirtingą purškimo tipą - tereikia pasukti purkštuko angaliuką.

 

Skaidrus rankinis purkštuvas 360º, 2L

Kaina 10,00 €
Prieinamumas: 9 Sandelyje

Italų gamintojo kokybiškas rankinis purkštuvas išsiskiria savo kokybe. Su šiuo purkštuvu palaistyti Jūsų augalus balkone ar sode bus dar paprasčiau. Integruota 360° funkcija reiškia, kad purškiant skystis visada tolygiai įsiurbiamas, nepaisant kokia padėtimi būtų purkštuvas. Dėl to purkštuvą galima naudoti nesukant riešo nepatogiu kampu. Aukštos kokybės žalvarinis antgalis yra ant purkštuvo galvutės, kurį galima reguliuoti pagal poreikį ir nustatyti purškimo kryptį. Skadri purkštuvo talpa leidžia lengvai stebėti viduje esantį skysčio kiekį ir reikiamu metu papildyti.

Purkštuvo spalvą parinksime atsitiktinai.

Rankinis slėginis purkštuvas 360º, 2L

Kaina 11,00 €
Prieinamumas: 16 Sandelyje

Italų gamintojo kokybiškas rankinis purkštuvas išsiskiria savo kokybe. Su šiuo purkštuvu palaistyti Jūsų augalus bus dar paprasčiau. Purkštuvas skiriasi nuo kitų panašių purkštuvų savo integruota 360° funkcija, kuri reiškia, kad skystis visada tolygiai įsiurbiamas, nepaisant kokia padėtimi būtų purkštuvas. Žalvarinis antgalis ant purkštuvo galvutės leidžia nustatyti norimą purškimo kryptį.

Purkštuvo spalvą parinksime atsitiktinai.

Rankinis purkštuvas 0,5L

Kaina 1,60 €
Prieinamumas: 7 Sandelyje

Palaistykite savo kambarinius augalus greitai ir lengvai. Su šiuo kokybišku italų gamintojo Volpi rankiniu purkštuvu Jūsų vazoninių augalų priežiūra bus dar paprastesnė. Galimi du purškimo būdai: platesne ir tiesiogine srove.