UAB „Išmani sistema" - energinga ir šiuolaikiška kompanija, kuri specializuojasi inovacijų srityje.

Mes padėsime priimti išmanius sprendimus. Jums nereikės ieškoti skirtingų galimybių taupant laiką, energiją bei pinigus! Mūsų veikla susijusi su gyvenamųjų ar komercinių pastatų gerovės kūrimu.

Mes montuojame ir projektuojame laistymo sistemas, taip pat ir prekiaujame kokybiškomis laistymo ir kitomis prekėmis,tad atsižvelgdami į Jūsų poreikius, laistymo plotą ir jame augančius augalus, pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą. Galime pasiūlyti tiek paprastą, tiek visiškai automatizuotą laistymo sistemą – esame orientuoti į aukštus rezultatus, todėl dirbame tik su kokybiškais gaminiais. Norime, jog pasirinkta laistymo sistema pateisintų visus Jūsų lūkesčius, todėl visuomet mielai padėsime, patarsime ir atsakysime į iškylančius klausimus.


UAB „Išmani sistema" tikslas – padaryti Jūsų gyvenimą kokybišką, siekti aukščiausių rezultatų, padėti neatsilikti nuo išmaniųjų technologijų.

Vizija – palengvinti kasdieninį žmonių gyvenimą, judėti į priekį kartu su technologijomis ir kurti ateities išmaniąsias sistemas technologijų srityje.