Sujungimai vamzdžiams

Rasti tinkamus sujungimus vamzdžiams yra esminis žingsnis, kuriant patvarią ir efektyvią laistymo sistemą. Mūsų parduotuvė www.laistymoprekes.lt siūlo įvairius sujungimus vamzdžiams, kurie yra puikus pasirinkimas laistymo sistemų projektams. Šie sujungimai, pritaikyti vamzdžiams, užtikrina tvirtą ir patikimą jungtį, svarbią optimaliam vandens paskirstymui visame sode ar darže. Pasirinkdami mūsų sujungimus vamzdžiams, galėsite pasikliauti ilgaamžiškumu ir patvarumu, kurie yra esminiai laistymo sistemos veikimo aspektai.

Aktyvūs filtrai

Prieinamumas: 36 Sandelyje

Šis rinkinys jungiasi prie IBC konteinerio. Rinkinio pagalba vandens talpa prisipildys automatiškai. Pildymas vyksta lėtai, tad pildomas šaltas vanduo nesusimaišo su apačioje esančiu šiltu vandeniu. Rinkinys pritaikytas naudoti sistemose, kur yra slėgis ir naudojamas dalinai švarus vanduo. Vanduo į talpą pildomas, kai plūdė nusileidžia iki tam tikro lygio, o pakilus vandens lygiui plūdė pakyla ir uždaro angą per kurią bėga vanduo.

Sandarinimo siūlas 160m

Kaina 22,00 €
Prieinamumas: 2 Sandelyje

Sandarinimo siūlas – tai atsparus darbiniam slėgiui sandarinamasis sluoksnis skirtas fiksuoti ir sandarinti metaliniams bei plastikiniams vamzdžiams ar jungtims. Prekė puikiai tinka, kai norisi užsandarinti greitai, lengvai ir patikimai.

Vertikalus IBC pajungimas su 3 išėjimais

Kaina 18,00 €
Prieinamumas: 117 Sandelyje
Tai puikus būdas prijungti kelias laistymo sistemas iš vienos talpos. Šis pajungimas leis rankiniu būdu palaistyti skirtingų kultūrų augalus, kuriems reikalingas skirtingas vandens kiekis.