Aktyvūs filtrai

Savaeigis purkštuvas ORBIT

Kaina 160,00 €
Prieinamumas: 20 Sandelyje

Savaeigis purkštuvas - dėka vandens slėgio juda patiestu laistymo žarnos keliu, kurį nustatote patys, tokiu būdu sukurdami savo asmeninę laistymo sistemą (laistymo žarna į komplektą neįeina). Purkštuvo korpusas yra pagamintas iš ketaus ir yra pakankamai sunkus, kad užtikrintų judėjimą laistymo žarnos keliu neužstrigdamas. Rotorinis purkštukas užtikrina tolygų laistymo ploto padengimą. Judantį purkštuvą galima nustatyti į neutralią padėtį ir naudoti kaip stacionarų purkštuvą.

Purkštuvas su trąšų dozatoriumi

Kaina 17,00 €
Prieinamumas: 26 Sandelyje

Purkštuvas su trąšų dozatoriumi tiks lengvai ir greitai patręšti gėles, daržoves, nedidelius medelius ar veją. Taip pat panaikinti samanas tarp kiemo trinkelių. Purkštuvas jungiasi prie visų diametrų laistymo žarnų. Trašų indelis yra permatomas, su matavimo skale mililitrais arba uncijomis, tai itin patogus būdas sekti, kiek įpilate ir išnaudojate trąšų. Viršuje yra rankenėlė, kuri leidžia dozuoti trąšas (4 dozavimo lygiai), taip pat galima visiškai užsukti trąšų dozavimą.

Daugiafunkcinis pistoletas MULTI SPRAY

Kaina 13,50 €
Prieinamumas: 72 Sandelyje
Reguliuojamas nešiojamas purkštuvas. Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Užpatentuotas vandens įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mechanizmas. Turi 5 laistymo funkcijas.
Prieinamumas: 31 Sandelyje

Tai kokybiškas, nešiojamas vandens pistoletas su žalvariniu reguliuojamu purkštuku. Turi 2 skirtingas purškimo funkcijas. Pagamintas iš aukščiausios kokybės metalo (dengtas plastiku/guma).

Palaistykite savo sodą ar daržą dar paprasčiau ir greičiau!

Purkštuvo antgalis

Kaina 10,00 €
Prieinamumas: 32 Sandelyje

Lengvai montuojamas purkštuvo antgalis ¾“ vidinis sriegis. Pagamintas iš nerūdijančio plieno

Metalinis pistoletas, 2 funkcijos TRUPER

Kaina 9,50 €
Prieinamumas: 60 Sandelyje

Įsigykite šį kokybišką nešiojamą pistoletą ir palengvinkite savo sodo laistymo darbus. Tai tvirtas, ilgaamžis, Truper gamintojo vandens pistoletas.Turi 2 skirtingas purškimo funkcijas. Pagamintas iš aukščiausios kokybės metalo.

Nešiojamas pistoletas, 2 funkcijos TRUPER

Kaina 9,50 €
Prieinamumas: 61 Sandelyje

Vargstate su sodo žarna norėdami palaistyti sodą? Įsigykite šį kokybišką nešiojamą pistoletą ir palengvinkite savo darbus. Tai patvarus, ilgaamžis, Truper gamintojo vandens pistoletas. Turi 2 skirtingas purškimo funkcijas. Pagamintas iš aukščiausios kokybės metalo (dengtas plastiku/guma).

 

Pistoletas White Line SIMPLE

Kaina 9,00 €
Prieinamumas: 107 Sandelyje
Reguliuojamas purkštuvas Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Užpatentuotas vandens įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mechanizmas. Turi 3 funkcijas.

Daugiafunkcinis pistoletas STANDARD

Kaina 8,00 €
Prieinamumas: 73 Sandelyje
Trijų funkcijų nešiojamas purkštuvas. Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Užpatentuotas vandens įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mechanizmas. Turi 3 laistymo funkcijas.

Purkštuvas ORANGE

Kaina 4,00 €
Prieinamumas: 58 Sandelyje
Labai patogus nešiojamas purkštuvas. Puikiai tinka laistymui. Yra ventilis leidžiantis reguliuoti vandens pralaidumą. Greitai jungiamas prie laistymo žarnos.

Purkštuvas POWER JET

Kaina 2,90 €
Prieinamumas: 125 Sandelyje
Tradicinis, klasikinio modelio rankinis purkštuvas. Padidinto našumo. Galima reguliuoti vandens srovės stiprumą. Power Jet serijos elementai nedera su standartiniais greitais sujungimais.