Aktyvūs filtrai

Savaeigis purkštuvas ORBIT

Kaina 160,00 €
Prieinamumas: 20 Sandelyje

Savaeigis purkštuvas - dėka vandens slėgio juda patiestu laistymo žarnos keliu, kurį nustatote patys, tokiu būdu sukurdami savo asmeninę laistymo sistemą (laistymo žarna į komplektą neįeina). Purkštuvo korpusas yra pagamintas iš ketaus ir yra pakankamai sunkus, kad užtikrintų judėjimą laistymo žarnos keliu neužstrigdamas. Rotorinis purkštukas užtikrina tolygų laistymo ploto padengimą. Judantį purkštuvą galima nustatyti į neutralią padėtį ir naudoti kaip stacionarų purkštuvą.

Akumuliatorinis slėginis sodo purkštuvas 8L

Kaina 59,00 €
Prieinamumas: 20 Sandelyje

Jei ieškote nedidelio, bet kokybiško akumuliatorinio purkštuvo - šis purkštuvo modelis puikus tam variantas. 8L purkštuvas labiausiai skirtas dirbti mažose vietovėse ir plotuose. Purkštuvas puikiai pasitarnaus ir nedideliame šiltnamyje. Akumuliatorinis purkštuvas labai kompaktiškas ir lengvas, todėl nepavargsite jo laikyti rankose.

Pirkdami šią prekę 1 EUR remiate projektą "Mūsų širdys ir rankos - Ukrainai!"

Purkštuvas Platinum Sport

Kaina 55,00 €
Prieinamumas: 3 Sandelyje

Turbininis purkštuvas Platinum Sport. Tinka tik sporto aikštelėms, jeigu norite naudoti vejos laistymui namuose - rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu prieš įsigyjant

Purkštuvas SUPER PRO

Kaina 28,00 €
Prieinamumas: 1333 Sandelyje
Purkštuvas SuperPro skirtas vejos, aikštelių laistymui. Šis purkštuvas pagamintas pagal naujausias technologijas., turi Flow Shut- Off (srovės uždarymo) funkciją

Purkštuvas TITAN

Kaina 25,00 €
Prieinamumas: 60 Sandelyje
Smūginis purkštuvas TITAN taikomas vejų, parkų, teniso kortų ir kitų sporto aikštelių laistymui

Purkštuvas S24

Kaina 19,00 €
Prieinamumas: 112 Sandelyje
Vidutinio našumo pilnai apsisukantis metalinis purkštuvas tinkantis vejos, ganyklų, vaisių sodų, daržovių laistymui

Purkštuvas su trąšų dozatoriumi

Kaina 17,00 €
Prieinamumas: 26 Sandelyje

Purkštuvas su trąšų dozatoriumi tiks lengvai ir greitai patręšti gėles, daržoves, nedidelius medelius ar veją. Taip pat panaikinti samanas tarp kiemo trinkelių. Purkštuvas jungiasi prie visų diametrų laistymo žarnų. Trašų indelis yra permatomas, su matavimo skale mililitrais arba uncijomis, tai itin patogus būdas sekti, kiek įpilate ir išnaudojate trąšų. Viršuje yra rankenėlė, kuri leidžia dozuoti trąšas (4 dozavimo lygiai), taip pat galima visiškai užsukti trąšų dozavimą.

Purkštuvas 6004

Kaina 15,00 €
Prieinamumas: 72 Sandelyje
Pilnai apsisukantis purkštuvas, tinkamas laistyti daigynus, daržoves, uogas (ypač vynuoges) ir gėles.