Aktyvūs filtrai

Paukščių lesyklėlė

Kaina 6,80 €
Prieinamumas: 36 Sandelyje

Žinome kiek daug yra paukštelių mylėtojų. Dažnai norime jiems padėti ir jais pasirūpinti ypač šaltuoju metų laiku. Ši lesyklėlė - puiki išeitis. Nesunkiai palesinkite paukštelius įvairiomis sėklomis, kruopomis, grūdais ar riešutais.

Prieinamumas: 5 Sandelyje
Lengvai ir greitai prietaiso pagalba pasodinsite svogūnėlius į dirvą. Nebereikės svarstyti pasirinkote tinkamą sodinimo gylį ar ne. Taip pat prietaisas tinka transportuoti augalus su visomis žemėmis ir šaknų sistema, kas padeda lengviau prigytį augalui naujoje vietoje.

Sodo įrankių diržas MAIDINA

Kaina 12,00 €
Prieinamumas: 379 Sandelyje

Turite sodą ar daržą ir mėgstate jame darbuotis? O gal išėjus tvarkytis į sodą vis nerandate ar pamirštate reikiamus įrankius? Šis sodo juosmens diržas Jums puikiai tiks ir pravers. Dirže yra nemažai įvairių kišenėlių į kurias galėsite susidėti visus reikiamus įrankius ir turėti šalia savęs.

Batų valymo stovas

Kaina 67,00 €
Prieinamumas: 6 Sandelyje

Praktiška naujiena, kuri pravers kiekvienam turinčiam nuosavą kiemą, daržą ar ūkį. Žinome kaip greitai išsivelia batai pabuvus lauke, o ypač palijus lietui. Šiuo daiktu tiesiog lengvai nuvalykite purvą dviem dideliais šepečiais. Jei reikia, nuo pado padės nuvalyti purvą speciali lazdelė. Stove yra speciali vieta į kurią įstačius batą dar lengviau juos nusiausite. Nusivalius batus galite juos uždėti ant laikiklių, kad jie greičiau nudžiūtų.

Krepšelis-sietelis, 56 x 31 cm

Kaina 13,00 €
Prieinamumas: 93 Sandelyje

Šis dailus krepšelis-sietelis yra puikus sodo ar daržo gėrybių skynimo palydovas. Krepšelio dugne esančios skylutės leis tvarkingai, lengvai ir greitai nuplauti visas nuskintas gėrybes. Skylutės yra ne per visą krepšelio dugną!

Pirkdami šią prekę 1 EUR remiate projektą "Mūsų širdys ir rankos - Ukrainai!"

Darbo pirštinės PRIMO

Kaina 1,20 €
Prieinamumas: 164 Sandelyje
Medvilninės darbo pirštinės padengtos neslystančiu paviršiumi, todėl puikiai tiks įvairiems darbams atlikti. Produktas yra pažymėtas CE ženklu, atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Darbo pirštinės GRIZZLY

Kaina 2,30 €
Prieinamumas: 83 Sandelyje
Šiltos, medvilninės darbo pirštinės padengtos neslystančiu paviršiumi, todėl puikiai tiks įvairiems darbams atlikti. Produktas yra pažymėtas CE ženklu, atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
Produktas pridėtas palyginimui.