Aktyvūs filtrai

Augalų tvirtinimo žarnelės 25 cm

Kaina 5,80 €
Prieinamumas: 36 Sandelyje

Tai specialios, plonos sodo juostelės, kurios skirtos lengvam ir greitam augalų pririšimui. Labai patogu, nes visos žarnelės vienodo ilgio ir jau yra sukarpytos.Taupykite savo laiką!

Suyranti sodo virvelė 250m

Kaina 10,80 €
Prieinamumas: 39 Sandelyje

Tai visiškai ekologiška ir suyranti sodo virvelė skirta lengvam ir greitam augalų pririšimui. Panaudojus virvelę ir ją atrišus galima tiesiog palikti ant dirvožemio, kur ilgainiui ji susimaišys su žemėmis ir suirs.

Augalų tvirtinimo juostelės 12 cm

Kaina 1,10 €
Prieinamumas: 17 Sandelyje

Tai specialios, plonos sodo juostelės, kurios skirtos lengvam ir greitam augalų pririšimui. Labai patogu, nes visos juostelės vienodo ilgio ir jau sukarpytos.

Suyrančios sodo juostelės 12 cm

Kaina 0,75 €
Prieinamumas: 14 Sandelyje

Tai visiškai ekologiškos ir suyrančios sodo augalų tvirtinimo juostelės. Virvelės puikiai tiks lengvai ir greitai pririšti augalus. Panaudojus juostelę ir ją atrišus galima tiesiog palikti ant dirvožemio, kur ilgainiui ji susimaišys su žemėmis ir suirs.

Suyranti sodo juostelė 250 m

Kaina 9,50 €
Prieinamumas: 38 Sandelyje

Tai visiškai ekologiška ir suyranti sodo juostelė skirta lengvam ir greitam augalų pririšimui. Panaudojus juostelę ir ją atrišus galima tiesiog palikti ant dirvožemio, kur ilgainiui ji susimaišys su žemėmis ir suirs.