Vejos borteliai , takeliai

Šioje kategorijoje rasite aukštos kokybės vejos bortelius ir takelius, kurie padės jums sukurti aiškius ribų ir takelių linijavimus jūsų sode ar lauke. Apžiūrėkite mūsų vejos bortelių ir takelių asortimentą, kad pagerintumėte savo lauko erdvės išvaizdą.

Aktyvūs filtrai

Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai

Kaina 38,00 €
Prieinamumas: 93 Sandelyje

Tai yra tvirtas, patogus, lengvai ir greitai surenkamas plastikinių sodo plytelių takelis. Plytelės labai lengvai viena su kita susikabina bei susijungia, tad tam nereikės jokių specialių priemonių. Plytelės lengvai prisitaiko ir prie nelygaus žemės paviršiaus. Vienoje pakuotėje yra 24 plytelės, o jas sujungus į vientisą liniją galima padaryti 3 metrų ilgio takelį. Takelį galima pratęsti su dar vienu plytelių rinkiniu arba praplėsti į šoną įsigijus specialius sujungimus (rasite mūsų parduotuvėje). Takelis gali būti transformuojamas, kilnojamas kada tik panorėjus ir tai labai dažnai aktualu turint gėlyną ar nedidelį daržą, kuriuos norisi performuoti kasmet. Pasidarykite patogius praėjimus tarp vagų, šiltnamio ar gėlynų. Plytelės yra neslidžios, nuo jų lengvai nubėga vanduo.

 

MaXi plastikinė sodo plytelės (4 vnt.)

Kaina 15,00 €
Prieinamumas: 339 Sandelyje

Surenkamas takelis daržui, sodui, pirčiai ir žygiams. Takelį iš plastikinių sodo plytelių savo darže įsirengsite vos per kelias minutes.

Pakuotėje yra 4 sodo plytelės

Pirkdami šią prekę 1 EUR remiate projektą "Mūsų širdys ir rankos - Ukrainai!"

Vejos bortas - dekoratyvinė tvorelė (3 vnt)

Kaina 11,80 €
Prieinamumas: 21 Sandelyje

Ši išskirtinio grožio tvorelė papuoš Jūsų sodą ir dailiai atskirs veją. Produktas yra pagamintas iš 100% perdirbto stiklo pluoštu sustiprintos dervos. Borteliai lengvai ir greitai tarpusavyje susijungia bei įsismeigia į žemę, tad paprastai padarysite vientisą liniją.

Kiekvienas bortas yra 31,5 cm pločio, 16,5 cm aukščio (be smaigalio).

Pirkdami šią prekę 1 EUR remiate projektą "Mūsų širdys ir rankos - Ukrainai!"