Aktyvūs filtrai

Sodo sekatorius Due Buoi 135/20

Kaina 55,00 €
Prieinamumas: 3 Sandelyje

Itin lengvas dviašmenis genėjimo sekatorius.

Simetriško profilio peiliukai geriau įsiskverbia ir lengviau nupjauna net ir kiečiausias šakas.

Dvigubų ašmenų dėka tikslus ir švarus pjūvis, išvengiama randų ant žievės.

Aliumininė rankena tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.

Specialus „EXTRA DURO“ terminis apdorojimas.

Sodo sekatorius Due Buoi 133/20

Kaina 53,00 €
Prieinamumas: 4 Sandelyje

Dvigubų ašmenų dėka tikslus ir švarus pjūvis, išvengiama randų ant žievės.

Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.

Specialus „EXTRA DURO“ terminis apdorojimas.

Purškiamas tepalas VOLPI ORIGINALE

Kaina 26,00 €
Prieinamumas: 16 Sandelyje

Ličio purškiamas tepalas E.P+PTFE. Specialiai sukurtas sutepti judančias elektrinių įrankių dalis (rutulinius varžtus, krumpliaračius, kaiščius, varžtus, pjovimo peilius ir kt.)

Prieinamumas: 7 Sandelyje

Tai galingas, tvirtas, kokybiškas, bet lengvas akumuliatorinis sodo genėjimo sekatorius, kuris puikiai pasitarnaus kiekvienam sodininkui. Akumuliatorinis sekatorius skirtas profesionaliam ir nesudėtingam vaismedžių, krūmų ar gėlių genėjimui. Didelis privalumas yra tai, kad sekatorius turi įmontuotą kraunamą ličio bateriją, todėl galite dirbti be jokių laidų, kurie apsunkina judėjimą. Be to, yra galimybė sekatorių patogiai įkrauti su USB fukcija (tik reikia turėti C tipo laidą).

Taip pat šis prietaisas turi įmontuotą specialią lemputę, kuri gali padėti darbuotis, net ir sutemus ar dar tiksliau apšviesti darbo vietą.

Sekatorius gali lengvai nukirpti/nupjauti apie 22 mm storio šakas. Pats sekatorius su visomis detalėmis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

Akumuliatorinis genėjimo sekatorius KV390

Kaina 690,00 €
Prieinamumas: 3 Sandelyje

Tai galingas, bet ganėtinai lengvas akumuliatorinis sodo genėjimo įrankis, kuris gali būti Jūsų puikus sodo darbų pagalbininkas. Šis akumuliatorinis sekatorius skirtas profesionaliam ir nesudėtingam vaismedžių, krūmų ar gėlių genėjimui. Didelis privalumas yra tai, kad sekatorius turi įmontuotą kraunamą ličio bateriją, todėl galite dirbti be jokių laidų, kurie apsunkina judėjimą.

Sekatorius gali lengvai nukirpti/nupjauti apie 36 mm storio šakas. Pats sekatorius su visomis detalėmis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

Sodo sekatorius 19 cm su dirželiu

Kaina 19,20 €
Prieinamumas: 17 Sandelyje

Itin kokybiškas sodo sekatorius puikiai tiks vynuogių ir gėlių priežiūrai. Šis Lengvas, bet tvirtas sekatorius pasitarnaus tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui. Sekatorius pasižymi savo itin tiksliu atpjovimu, kas yra labai naudinga.

Sekatorius vynuogėms su dirželiu

Kaina 18,70 €
Prieinamumas: 20 Sandelyje

Itin kokybiškas, pagamintas iš plieninių ašmenų sodo-vynuogių sekatorius. Sekatorius su ilgais ir plonais ašmenimis specialiai sukurtas greitam bei tiksliam šakų retinimui ir, kad atsargiai prasiskverbtų į kekes nesugadinant vynuogių uogų. Taip pat puikiai tiks retinti, apkarpyti gėles.

Profesionalus sekatorius 21 cm

Kaina 43,00 €
Prieinamumas: 8 Sandelyje

Kokybiškos, patvarios, pagamintos iš plieno sodo žirklės-sekatorius bus puikus Jūsų pagalbininkas sode. Lengvai ir greitai genėkite nudžiuvusias, netinkamas medelių šakas ar nukirpkite nebetinkamas gėles, krūmelius. Sekatorius pasižymi savo ypatinga konstrukcija (gali būti pakeičiami ašmenys).

Sekatorius lenktais ašmenimis 18,5 cm

Kaina 18,00 €
Prieinamumas: 24 Sandelyje

Šis labai unikalus sekatorius buvo sukurtas kirpti horizontalioje padėtyje, kad jūsų ranka ir pirštai netrukdytų kirpimui bei nesusižeistumėte. Kerpant tokioje padėtyje Jūsų riešas bus natūralesnėje padėtyje ir mažiau pavargs. Sekatorius tiks apkarpyti gėles, krūmelius, nedideles medelių šakeles.

Sekatorius gėlėms bei vynuogėms

Kaina 14,50 €
Prieinamumas: 20 Sandelyje

Italų gamybos, kokybiškas, pagamintas iš plieninių ašmenų gėlių-vynuogių sekatorius. Sekatorius su gana plonais ašmenimis specialiai sukurtas greitam bei tiksliam šakelių retinimui. Įrankis atsargiai prasiskverbia į gėlių šakeles ar vynuogių kekes nesugadinant žiedų bei uogų.